Vítězové turnajů

MUŽI
Ročník Svitavy Opava K. Vary Semily Přerov Praha
2001 nehrálo se Miroslav Král nehrálo se Rudolf Miller nehrálo se nehrálo se
2002 nehrálo se Michal Škaroupka nehrálo se Ctibor Legát nehrálo se nehrálo se
2003 Stanislav Hejduček Michal Škaroupka nehrálo se Jiří Leskota nehrálo se Jiří Leskota
2004 Michal Škaroupka Jiří Leskota nehrálo se Jiří Leskota nehrálo se Jiří Leskota
2005 Martin Sklenář Jiří Leskota nehrálo se Martin Sklenář nehrálo se Jiří Leskota
2006 Martin Sklenář Michal Škaroupka Libor Neužil Martin Kroupa Milan Psotný Martin-Jasoň Síbr
2007 Petr Svoboda Milan Jahn Jan Calta Jiří Leskota Rudolf Miller Jiří Leskota
2008 Michal Škaroupka Jiří Leskota Jaromír Ekl Jiří Leskota Jiří Leskota Marek Janáč
2009 Ladislav Adamíček Jiří Leskota Jiří Leskota Martin Sklenář Jiří Leskota Petr Hyťha
2010 Martin-Jasoň Síbr Jiří Leskota Petr Hyťha Martin Sklenář Marek Janáč Jaromír Ekl
2011 nehrálo se Michal Škaroupka Jiří Leskota nehrálo se Drahomír Špaček Jan Maštalíř
2012 Stanislav Volek nepočítá se
(nízká účast)
Petr Hyťha nehrálo se Nikos Pupakis Petr Hyťha
2013 nehrálo se nepočítá se
(nízká účast)
Jaromír Ekl Petr Svoboda nehrálo se Petr Svoboda
2014 Jaromír Ekl nepočítá se
(nízká účast)
Jaromír Ekl Petr Svoboda nehrálo se Jan Calta
2015 Jan Calta nepočítá se
(nízká účast)
Martin Sklenář Jiří Leskota nehrálo se Petr Hyťha
2016 Petr Hyťha nehrálo se Martin Rusfel Petr Hyťha nehrálo se Radim Dekař
2017 Petr Hyťha nehrálo se Václav Pěkný Václav Strnad nehrálo se Martin Boháč
2018 Petr Kukal nehrálo se Petr Hyťha Martin Boháč nehrálo se Jiří Leskota
2019 Jiří Leskota nehrálo se David Balcar nehrálo se nehrálo se nehrálo se

 

ŽENY
Ročník Svitavy Opava K. Vary Semily Přerov Praha
2001 nehrálo se Irena Sadílková nehrálo se Helena Ratislavová nehrálo se nehrálo se
2002 nehrálo se Helena Ratislavová nehrálo se Helena Ratislavová nehrálo se nehrálo se
2003 Olga Pavlišová Petra Bělohlávková nehrálo se Marcela Blahová nehrálo se Eva Bednaříková
2004 Markéta Hartlová Lada Rašková nehrálo se Petra Bělohlávková nehrálo se Marcela Blahová
2005 Marcela Blahová Marcela Blahová nehrálo se Petra Bělohlávková nehrálo se Věra Loučková
2006 Marcela Blahová Marcela Blahová Alena Burleová Eliška Kušnírová Petra Leskotová Petra Leskotová
2007 Marcela Drdlová Petra Leskotová Petra Leskotová Petra Leskotová Petra Leskotová Zdena Komoňová
2008 Petra Pravdová Šárka Westfálová Marcela Hantlová Petra Leskotová Elena Jančíková Petra Leskotová
2009 Věra Stará Petra Leskotová Petra Leskotová Petra Leskotová Petra Leskotová Jana Pyszková
2010 Jitka Bacíková Petra Leskotová Petra Leskotová Eva Bednaříková Martina Lovečková Petra Leskotová
2011 nehrálo se Ivana Amortová Petra Leskotová nehrálo se Ivana Amortová Ivana Amortová
2012 Ivana Amortová nepočítá se
(nízká účast)
Petra Leskotová nehrálo se Ivana Amortová Olga Pavlišová
2013 nehrálo se nepočítá se
(nízká účast)
Petra Leskotová Ivana Amortová nehrálo se Jana Pyszková
2014 Petra Leskotová nepočítá se
(nízká účast)
Monika Pěkná Ivana Amortová nehrálo se Petra Leskotová
2015 Jitka Bacíková nepočítá se
(nízká účast)
Monika Pěkná Ivana Amortová nehrálo se Petra Leskotová
2016 Ivana Amortová nehrálo se Jana Pyszková Šárka Havlíková nehrálo se Petra Leskotová
2017 Petra Leskotová nehrálo se Petra Leskotová Jana Pyszková nehrálo se Petra Leskotová
2018 Petra Leskotová nehrálo se Dana Fodorová Ivana Amortová nehrálo se Jana Pyszková
2019 Ivana Amortová nehrálo se Monika Pěkná nehrálo se nehrálo se nehrálo se

 

DRUŽSTVA
Ročník Svitavy Opava K. Vary Semily Přerov Praha
2001 nehrálo se Prostějov A nehrálo se Praha - ÚP ÚPPK nehrálo se nehrálo se
2002 nehrálo se Opava A nehrálo se Česká Lípa nehrálo se nehrálo se
2003 Prosex Prosex nehrálo se Prosex nehrálo se Prosex
2004 Prosex KeNBello 473 nehrálo se Prosex nehrálo se Prosex
2005 Čmeláci Čmeláci nehrálo se Prosex nehrálo se KeNBello 473
2006 Čmeláci Fantastická čtyřka ZZP 5 KeNBello 473 O5 slušnej oddíl KeNBello 473
2007 Pařič a spol. O5 slušnej oddíl Pražská Pětka O5 slušnej oddíl O5 slušnej oddíl O5 slušnej oddíl
2008 KeNBello 473 O5 slušnej oddíl O5 slušnej oddíl O5 slušnej oddíl O5 slušnej oddíl O5 slušnej oddíl
2009 KeNBello 473 O5 slušnej oddíl O5 slušnej oddíl O5 slušnej oddíl O5 slušnej oddíl Rokycany
2010 Pražská Pětka Těžké formy Kulatý vobdélníky O5 slušnej oddíl Janáčkovo kvarteto O5 slušnej oddíl
2011 nehrálo se Těžké formy M*A*S*H nehrálo se Janáčkovo kvarteto Pražská Pětka
2012 Fanda a jeho banda nepočítá se
(nízká účast)
Pražská Pětka nehrálo se S*M*A*S*H Druidi
2013 nehrálo se nepočítá se
(nízká účast)
S*M*A*S*H Pražská Pětka nehrálo se Pohodáři
2014 S*M*A*S*H nepočítá se
(nízká účast)
S*M*A*S*H Pražská Pětka nehrálo se O5 slušnej oddíl
2015 Pražská Pětka nepočítá se
(nízká účast)
O5 slušnej oddíl Pražská Pětka nehrálo se Pražská Pětka
2016 Pražská Pětka nehrálo se Karlovy Vary A Pražská Pětka nehrálo se S*M*A*S*H
2017 S*M*A*S*H nehrálo se S*M*A*S*H S*M*A*S*H nehrálo se S*M*A*S*H
2018 S*M*A*S*H nehrálo se S*M*A*S*H S*M*A*S*H nehrálo se S*M*A*S*H
2019 S*M*A*S*H nehrálo se S*M*A*S*H nehrálo se nehrálo se nehrálo se